Duyuru İçin Tıklayınız

KURULLAR

Untitled Document

TÜRK TORAKS DERNEĞİ MERKEZ YÖNETİM KURULU

Genel Başkan
Sedat ALTIN

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İSTANBUL

1. Başkan Yardımcısı
Feyza ERKAN

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, İSTANBUL

2. Başkan Yardımcısı
Arzu YORGANCIOĞLU

Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, MANİSA

Genel Sekreter
Hikmet FIRAT

Sağlık Bakanlığı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ANKARA

Mali Sekreter
Mustafa DEMİREL

Özel Sevgi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü, KAYSERİ

Okul Başkanı
Oya İTİL

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, İZMİR

Bilimsel Komite Başkanı
Elif DAĞLI

Acıbadem Fulya Hastanesi, İSTANBUL

Dış İlişkiler Sorumlusu
Füsun YILDIZ

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, KOCAELİ

Bülten-İnternet Sorumlusu
Metin AKGÜN

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, ERZURUM

Göğüs Cerrahı Temsilcisi
Salih TOPÇU

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı, KOCAELİ

Uzman Temsilcisi
Eda USLU

İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi Tepeüstü Ek Hizmet Birimi Uyku Laboratuvarı, İSTANBUL

Asistan Temsilcisi
Barış ÇİL

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, DİYARBAKIR

16. YILLIK KONGRE DÜZENLEME KURULU

Kongre Başkanı
Metin GÖRGÜNER

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları AD, ERZURUM

Kongre Sekreteri
Metin AKGÜN

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları AD, ERZURUM

Kongre Bilimsel Komite Başkanı
Ahmet Uğur DEMİR

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları AD, ANKARA

Kongre Bilimsel Program Sorumlusu
Begüm Ergan ARASAVA

Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi, ANKARA

Kongre Bildiriler Sorumlusu
İsmail HANTA

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları AD, ADANA

Kongre Mali Sekreteri
Atilla UYSAL

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi , İSTANBUL

Kongre Dış İlişkiler Sorumlusu
Alev GÜRGÜN

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları AD, İZMİR

Kongre Sosyal Program Sorumlusu
Göksel KİTER

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları AD, DENİZLİ

Kongre Basılı İlişkileri Sorumlusu
Serir ÖZKAN

Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi, İZMİR

Kongre Göğüs Cerrahisi Temsilcisi
Bedrettin YILDIZELİ

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahisi AD, İSTANBUL

Kongre Pediatri Temsilcisi
Bülent KARADAĞ

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Göğüs Hast. AD, İSTANBUL

Kongre Uzman Temsilcileri
Adem YILMAZ

Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi, ADANA

Ülkü BAŞDAŞ
Özel Gaziosmanpaşa Şafak Hastanesi, İSTANBUL

ÇALIŞMA GRUBU BAŞKANLARI

Gül Dabak
Akciğer Nakli Çalışma Grubu Başkanı

Ali Veral
Akciğer Patolojisi Çalışma Grubu Başkanı

Ahmet Selim Yurdakul
Akciğer ve Plevra Maligniteleri Çalışma Grubu Başkanı

Kıvılcım Oğuzülgün
Astım ve Alerji Çalışma Grubu Başkanı

Fatma Evyapan
Çevresel Ve Mesleki Akciğer Hastalıkları Çalışma Grubu Başkanı

Öner Dikensoy
Deneysel Araştırmalar Çalışma Grubu Başkanı

Erkmen Gülhan
Göğüs Cerrahisi Çalışma Grubu Başkanı

Benan Müsellim
Klinik Sorunlar Çalışma Grubu Başkanı

Ali Kocabaş
KOAH Çalışma Grubu Başkanı

Refika Ersu
Pediatrik Akciğer Hastalıkları Çalışma Grubu Başkanı

Öznur Yıldız
Pulmoner Rehabilitasyon Ve Kronik Bakım Çalışma Grubu Başkanı

Şule Akçay
Sağlık Politikaları Çalışma Grubu Başkanı

Aykut Çilli
Solunum Sistemi İnfeksiyonları Çalışma Grubu Başkanı

Zuhal Karakurt
Solunum Yetmezliği ve Yoğun Bakım Çalışma Grubu Başkanı

Metin Özkan
Tanı Yöntemleri Çalışma Grubu Başkanı

Şeref Özkara
Tüberküloz Çalışma Grubu Başkanı

Osman Elbek
Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Başkanı

Bülent Çiftçi
Uyku Bozuklukları Çalışma Grubu Başkanı


ŞUBE BAŞKANLARI

Münire Çakır
Akdeniz Şube Başkanı

Tansu Ulukavak Çiftçi
Ankara Şube Başkanı

Sabri Serhan Olcay
Batı Anadolu Şube Başkanı

Peri Meram Arbak
Batı Karadeniz Şube Başkanı

Adem Yılmaz
Çukurova Şube Başkanı

Bünyamin Sertoğullarından
Doğu Anadolu Şube Başkanı

Funda Öztuna
Doğu Karadeniz Şube Başkanı

Güngör Ateş
Güneydoğu Anadolu Şube Başkanı

Turgut Teke
İç Anadolu Şube Başkanı

Gülfer Okumuş
İstanbul Şube Başkanı

Münevver Erdinç
İzmir Şube Başkanı

Hasan Kaynar
Kuzeydoğu Anadolu Şube Başkanı

Ercüment Ege
Marmara Şube Başkanı

Ramazan Demir
Orta Anadolu Şube Başkanı

Meftun Ünsal
Orta Karadeniz Şube Başkanı